Proč Rolnička potřebovala vyrůst?

Rolnička roste. V roce 1994 začala pomáhat 12 dětem ze Soběslavi a blízkého okolí. Dnes užívá našich služeb více než 130 dětí i dospělých s mentálním a kombinovaným postižením z celého Táborska. Naším cílem je nabídnout jim takové služby, které by je provázely od útlého dětství až do důchodového věku. Každý rok ukončí naší praktickou školu v průměru 8 mladých lidí s postižením. Většina z nich i nadále potřebuje podporu našich sociálních služeb.

Kapacita našich služeb pro dospělé klienty byla však již naplněna, pro jejich rozšíření jsme potřebovali nové prostory. Od Města Tábora jsme do dlouhodobé výpůjčky získali 414 m2 prostor v budově bývalé 8. ZŠ na Sídlišti nad Lužnicí, kde sídlí i naše táborská pobočka. 

Po jejich rekonstrukci jsem získali druhý stavebně oddělený byt pro naší pobytovou odlehčovací službu a také větší prostory pro centrum denních služeb pro dospělé klienty. Díky rekonstrukci nových prostor můžeme potřebné sociální služby nabídnout dalším 30 mladým lidem s mentálním a kombinovaným postižením, kteří v horitzontu 5 let opustí naši praktickou školu.

Řekněte mi víc:

      jak to vypada   rozpočet   postup rekonstrukce

pomuzu Rolničce rust

Potřebujete vědět víc? Kontaktujte nás:

Ludmila Pokorná - tel: 733 127 041, Z8EIQOQj-eAsT954Ys

 

Pomohu Rolničce vyrůst. Daruji: